Depilacja woskiem

Idealnie gładkie ciało to dziś kanon urody, któremu trzeba się po prostu poddać. Trudno sobie wyobrazić piękną, zadbaną kobietę z owłosieniem pod pachami czy na nogach. Depilacja jest nie tylko zalecana, ale i obowiązkowa przez cały rok!

Proponujemy w naszym gabinecie kosmetycznym szeroki wybór zabiegów depilacyjnych z wykorzystaniem wosku. Nie musisz już narażać swojej skóry na podrażnienia i uczulenie przy usuwaniu owłosienia zwyczajną maszynką jednorazową. To zresztą metoda doraźna, która nie zapewni trwale jedwabiście gładkiej skóry. Zabieg trzeba powtarzać codziennie, dla uzyskania pożądanych efektów.

Natomiast depilacja woskiem pozwala dłużej cieszyć się brakiem zbędnego owłosienia. Dla naszych Klientek i Klientów oferujemy profesjonalne zabiegi, dobrane do ich oczekiwań i preferencji. Atutem depilacji woskiem jest to, że nie jest metodą inwazyjną, a dyskomfort odczuwa się tylko przez krótką chwilę przy zrywaniu plastrów z woskiem. Po depilacji skóra w obrębie wykonywanego zabiegu pozostaje gładka, miękka i miła w dotyku. Efekt ten utrzymuje się przez około 3-4 tygodnie, w zależności od tempa wzrostu włosa. Depilacja przy użyciu wosku zalecana jest nawet w przypadku, gdy Klientka ma delikatną, wrażliwą skórę, skłonną do powstawania podrażnień.

Zabieg depilacji woskiem może być wykonany w obrębie cały nóg, wyłącznie ud lub łydek, może być to depilacja rąk, pach, bikini, górnej wargi, brody i pleców.