Henna brwi i rzęs

W ramach naszych usług wykonujemy hennę brwi i rzęs. Profesjonalnie, precyzyjnie, z uzyskaniem niezmiennie znakomitego efektu wizualnego. Brwi w makijażu i w wyrazie twarzy są tak samo ważne, jak wygląd oczu czy ust.

Henna jest bezpiecznym sposobem na okresowe przyciemnienie lub podkreślenie koloru brwi i rzęs. Dzięki dobrze wykonanej hennie panie będą miały ułatwiony codzienny makijaż przez kolejne 4 tygodnie, a czasem nawet dłużej.

Do wykonania zabiegu henny brwi i rzęs w naszym salonie kosmetycznym wykorzystujemy hennę w postaci proszku, którym można skutecznie farbować włosy i skórę. Pochodzi on z zasuszonych i zbielonych liści lawsonii bezbronnej, czyli krzewu, który rośnie w gorącym klimacie, a jego liście zawierają czerwony barwnik – tzw. lawson. Łączy się on skutecznie i w miarę trwale z keratyną, jaka zawarta jest w naszych włosach i nadaje im kolor.

Proszek z henny mieszamy z wodą utlenioną i tak sporządzoną miksturę nakładamy uważnie na brwi i rzęsy. Ostatnim krokiem po zmyciu nadmiaru henny jest regulacja brwi, którą również możemy zaproponować w naszym salonie kosmetycznym.