Makijaż

Makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny

Doskonały makijaż potrafi zamaskować wszelkie niedoskonałości cery, zniwelować zmarszczki, drobne blizny, a nawet tatuaże. Mistrzowie wizażu bezbłędnie posługują się podkładem, korektorem, bazą i pudrem o różnej konsystencji i postaci, dzięki czemu modelują kontur twarzy Klientki. Matowią cerę, nadają jej jednolitego kolorytu, a przy użyciu rozświetlacza, brązera i różu umiejętnie konturują rysy twarz. Czy wiecie, że dobrze wykonany make up odmładza, a nawet wyszczupla?

Make up opiera się również na wykorzystaniu kosmetyków kolorowych – cieni do powiek, kredek, szminek i pomadek, błyszczyków, tuszów do rzęs i wielu innych produktów. Na imprezę, ślub czy na ważne spotkanie? Nie ważne, dokąd się wybierasz. Zajrzyj do naszego salonu, umów się na makijaż, a my sprawimy, że będziesz prezentować się doskonale. Wykonujemy makijaże codzienne i okolicznościowe, dostosowane do oczekiwań naszych Klientek. Szczególnym przykładem makijażu jest makijaż ślubny – w tym szczególnym dla wszystkich panien młodych dniu wiemy, jak bardzo każda kobieta chce wyglądać doskonale i tak też prezentować się na pamiątkowych fotografiach.

Oferujemy w naszym salonie kosmetycznym profesjonalne usługi make up, które wykonywane są nie tylko w dniu ślubu czy ważnej imprezy – możemy zaoferować zrobienie makijażu próbnego.