Solarium

Skóra delikatnie muśnięta słońcem wygląda zdrowo i pozwala podkreślić urodę. Możesz mieć taką naturalną opaleniznę bez konieczności opalania się plackiem na słońcu i tracenia na to swojego cennego czasu. Nawet w środku zimy możesz cieszyć się brązowym, jednolitym kolorytem twojej cery. Jak to możliwe, jeśli słońca w okresie od października do kwietnia jest w Polsce jak na lekarstwo?

Otóż szybkie opalanie, jakie oferujemy w naszym gabinecie kosmetycznym, zagwarantuje naszym Klientom doskonałą opaleniznę – na dodatek w bardzo krótkim czasie. Solarium z nowoczesnymi lampami, w pełni bezpiecznymi w zastosowaniu dla ludzkiej skóry, skutecznie zastępuje opalanie innymi metodami. Łatwiej w ten sposób osiągnąć pożądany efekt muśnięcia słońcem i mocniejszej, ale jednolitej opalenizny, niż na przykład przy zastosowaniu samoopalacza.

Nie musisz jechać do tropikalnych krajów, aby opalić się np. na bal sylwestrowy czy imprezę karnawałową albo przygotować swoje ciało na promienie słoneczne w czasie lata. Szybkie opalanie w naszym gabinecie umożliwi Ci osiągnięcie pożądanych celów, w stosunkowo krótkim czasie. Czasem wystarczy kilka sesji w solarium w naszym gabinecie kosmetycznym, aby Twoja cera stała się rumiana, lekko brązowa, o złocistym odcieniu, który pięknie wyglądać będzie np. na balu sylwestrowym.