Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna: Botox,Restylane

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma różnymi, mniej lub bardziej inwazyjnymi metodami zabiegowymi, które pozwalają na poprawianie drobnych defektów urodowych. Stała się ona na przestrzeni kilku ostatnich lat realną alternatywą dla chirurgii plastycznej. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkiego poprawić przy użyciu metod z zakresu medycyny estetycznej, ale m.in. lifting, powiększanie ust czy policzków i nadanie twarzy innego owalu, to niektóre zabiegi, jakie przeprowadzamy w naszym gabinecie kosmetycznym.

Służymy fachową pomocą przy doborze odpowiednich zabiegów do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy w każdej chwili gotowi do tego, aby wyjaśnić, jak krok po kroku będzie dany zabieg przebiegał. Nie musicie martwić się kwestią bólu – zwykle pacjenci go nie odczuwają, a jeśli już, to są to krótkotrwałe dolegliwości bólowe, które bardziej trzeba by było określić mianem dyskomfortu.

Wśród zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dokonywanych w naszym salonie, wymienia się te najbardziej popularne, z wykorzystaniem botoxu. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić w tej kwestii.