Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek: bruzdy,marionetki,kurze łapki,czoło

Czas z każdym z nas obchodzi się nieco inaczej. Niestety nie dla wszystkich natura jest taka łaskawa i pozwala przez wiele lat uniknąć zmarszczek. Na szczęście, nawet te głębokie zmarszczki i bruzdy można usunąć z wykorzystaniem nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nie musicie się więc godzić na to, aby upływ czasu był wyraźnie widoczny w Waszych zmarszczkach.

W naszym salonie kosmetycznym możecie poddać się zabiegom wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. To naturalny składnik występujący w skórze, dlatego nie ma tu ryzyka odrzucenia wypełniacza przez organizm pacjenta. W ten sposób usuwa się tzw. kurze łapki, zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, czy linie marionetki i zmarszczki na czole.

Zmarszczki powstają, ponieważ wraz z upływem czasu skóra traci kolagen i tym samym obniża się jej sprężystość. Wiotczeje, staje się cienka i nadmiernie przesuszona. Początkowo na twarzy pojawiają się drobne zmarszczki, ale z czasem stają się one głębsze i bardziej widoczne. Zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd w naszym salonie kosmetycznym są rekomendowane dla osób, które chcą się odmłodzić i nie chcą pogodzić się z procesem starzenia. Mogą szybko i skutecznie, w ramach jednego czy kilku sesji wstrzykiwania kwasu hialuronowego pozbyć się znienawidzonych zmarszczek.