Powiększanie ust

Zbyt wąskie usta wywołują kompleksy, którym jednak możemy zaradzić w naszym salonie kosmetycznym. Wystarczy skorzystać z zabiegu powiększania ust, który przeprowadzamy w ramach oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Sposobem na wypełnienie i powiększenie ust może być wstrzykiwanie w wargi kwasu hialuronowego. Kwas ten występuje naturalnie w naszej skórze, a co więcej – jest jej podstawowym składnikiem. To on odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia i jędrności skóry. Może być stosowany także jako wypełniacz.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w odpowiednie obszary wargi górnej i dolnej kwasu, przez co uzupełniane są niedobory objętościowe. Jednocześnie w ten sam sposób można wymodelować kształt ust i zmniejszyć ich asymetrię.

Wypełniaczem może być też popularny botoks. Niezależnie od tego, na którą metodę ostatecznie się zdecydujecie, służymy fachową radą i pomocą w doborze metody zabiegowej. Zabieg jest dosyć prosty do przeprowadzenia, nie wymaga znieczulenia ogólnego. Lekarz cienką igłą wprowadza do ust wybrany preparat, obstrzykując je w różnych miejscach. Tuż po zabiegu można zobaczyć mniej więcej, jak usta docelowo będą wyglądać.

Musicie mieć na uwadze i to, że usta po zabiegu spuchną, a obrzęk może utrzymać się przez kilka kolejnych dni. Dlatego przed ważnym wyjściem czy uroczystością najlepiej umówić się na takie zabiegi na dwa tygodnie wcześniej.