Pielęgnacja dłoni i stóp

Paznokcie są ozdobą kobiecych dłoni, o ile są zadbane. Jeśli nie macie czasu lub umiejętności dla właściwego zadbania o tę część Waszych dłoni, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty manicure. To usługi, które są polecane z resztą nie tylko paniom, ale i panom. Oni również mogą skorzystać z profesjonalnego manicure u naszych kosmetyczek.

Oferujemy różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, wzmacniające i stylizacyjne obejmujące paznokcie rąk. Bez względu na to, czy wybieracie manicure klasyczny, bez malowania paznokci, czy stylizację z wykorzystaniem żelów i lakierów hybrydowych utwardzanych w lampie, zawsze dążymy do uzyskania jak najlepszych rezultatów naszych zabiegów.

Wykonujemy także zabiegi związane z pielęgnacją stóp. Dzięki naszym wykwalifikowanym kosmetyczkom, które profesjonalnie przeprowadzą zabieg na stopy, bez wątpienia poprawi się ich wygląd. Zadbamy także o paznokcie stóp, wykonując pedicure wybraną przez Was metodą.

Pragniemy zaznaczyć, że wykonywane przez nas zabiegi pielęgnacyjne stóp są całkowicie bezpieczne i w pełni skuteczne. Prowadzą do nadania stopom miękkości i jedwabistości. Stopy są wolne od odcisków i modzeli, a ich paznokcie – równo przycięte. U pań wykonujemy fantazyjne malowanie paznokci u stóp, co w szczególności w okresie lata będzie dla nich prawdziwą ozdobą.