Manicure

Manicure to ogólna nazwa dla zabiegów wykonywanych w obrębie rąk i paznokci u rąk. Istnieje wiele rodzajów manicure. Panowie na pewno zdecydować powinni się na klasyczną, standardową usługę, natomiast nasze Klientki mają szeroką paletę możliwości. To usługa polegająca na zadbaniu w sposób kompleksowy o paznokcie, prowadząca do osiągnięcia pożądanego, estetycznego wyglądu.

Pracownice naszego salonu kosmetycznego nadadzą Waszym paznokciom pożądany kształt, zajmą się odsunięciem skórki i skrócą paznokcie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Z drugiej strony panie, które nijak nie mogą zapuścić paznokci dla uzyskania odpowiedniej długości, mogą poddać się zabiegom wydłużaniu paznokci na formie lub z wykorzystaniem tipsów. Kosmetyczka na pewno pomoże w wyborze metody, która będzie najlepsza i najlepiej dopasowana do Waszych preferencji i oczekiwań.

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne rodzaje manicure. Zabiegi obejmują malowanie paznokci, pielęgnację skórek oraz płytki paznokciowej. Kompleksowe zabiegi odżywcze i stylizacyjne pozwolą na to, aby dłonie były przepięknie ozdobione.

Wykonujemy manicure klasyczny, a także hybrydowy i żelowy, zgodnie z życzeniami naszych Klientek. Zdolne manikiurzystki mogą ozdobić Wasze paznokcie w dowolny sposób, z wykorzystaniem wielu akcesoriów i materiałów zdobniczych. W efekcie na paznokciach mogą powstać małe dzieła sztuki, którymi z dumą będziecie chwalić się przed koleżankami.