Parafina dłoni i stóp

Narzekasz na kondycję skóry na dłoniach i stopach? Jest ona mocno przesuszona, szybko pęka, zwłaszcza na mrozie? Jeśli Twoje dłonie i stopy są suche i szorstkie, zalecamy wykonanie kompleksowej pielęgnacji w ramach parafinowania. Zabieg parafinowy na dłonie i stopy ma silne właściwości odżywcze i regenerujące.

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które narażają swoje dłonie i stopy na szkodliwy wpływ wiatru, mrozu i detergentów. Parafina leczy zniszczone, szorstkie dłonie, przywracając skórze miękkość i odpowiedni poziom nawilżenia. Jednocześnie powoduje ona, że paznokcie się wzmacniają i lepiej wyglądają.

Dodatkowo parafinowanie stóp jest rozwiązaniem dyskomfortu, jaki odczuwa wielu naszych Klientów podczas jesiennych i zimowych chłodów. Jeśli i Ty narzekasz, że nawet pod ciepłą pierzyną marzną Ci stopy, polecamy parafinę, ponieważ poprawia ona nie tylko wygląd skóry, ale i krążenie w stopach. Wywiera ponadto pozytywny wpływ na stawy i kości. Zabieg ten ma więc i wymiar leczniczy.

Warto zaznaczyć, że w naszym salonie kosmetycznym podczas parafinowania dłoni i stóp wykorzystujemy wysokiej jakości parafinę. Jest ona produktem otrzymywanym w destylacji ropy naftowej. Sama w sobie nie nawilża, ale ma właściwości, dzięki którym na powierzchni skóry tworzy się niewidzialna powłoka, zamykająca wilgoć we wnętrzu tkanek.