Pedicure

Twoje stopy zasługują na taką samą troskę i uwagę, jak Twoje dłonie. Zaniedbywanie ich prowadzić może do przykrych konsekwencji – wrastania paznokci, rozwoju chorób skóry i tym podobnych. W efekcie, kiedy przychodzi lato, nie masz odwagi założyć butów z odkrytymi palcami i piętą. Takim problemom można zaradzić w naszym salonie kosmetycznym. Oferujemy bowiem kompleksowe zabiegi na stopy w ramach profesjonalnego pedicure.

Pod pojęciem tym rozumiemy zabiegi pielęgnacyjne, obejmujące ocenę stanu paznokci naszych Klientek i Klientów, ocenę skóry stóp oraz ewentualnych zmian skórnych. Na optymalny zabieg pedicure, wykonywany w naszym salonie, składa się diagnostyka stanu stóp – skóry i paznokci, oczyszczanie, pielęgnacja, skracanie i wyprofilowanie paznokci, kąpiel i masaż.

Wykonujemy pedicure klasyczny – kosmetyczny, biologiczny, leczniczy, a u pań coraz częściej manicure hybrydowy, dzięki któremu na dłużej można zachować idealny wygląd paznokci u stóp. Początkowo pedicure obejmował tylko piłowanie paznokci i wycinanie skórek, dziś jest to zabieg kompleksowy, któremu nasze Klientki poddają się z prawdziwą przyjemnością. Pozwala się odprężyć, zrelaksować, zapomnieć o problemach codzienności, a przy tym uzyskać przepiękny efekt wizualny. Pedicure leczniczy jest polecany tym wszystkim osobom, które mają problemy z odciskami, nagniotkami, czy z wrastającymi paznokciami. Zachęcamy do wizyty w naszym salonie i do skorzystania z zabiegów pedicure.