Pedicure hybrydowy

W naszym salonie kosmetycznym stosujemy zabiegi pedicure klasyczne, ale również możemy Wam zaoferować kompleksowy pedicure hybrydowy. Podobnie jak w przypadku manicure hybrydowego, tutaj również wykorzystujemy trzy podstawowe produkty: bazę budującą, która utwardza paznokieć, lakier hybrydowy oraz wykańczający top. Wszystkie trzy elementy pedicure hybrydowego utwardzamy pod lampą LED. W ten sposób stosunkowo szybko uzyskujemy bardzo trwały pedicure, który nie zniszczy się tak szybko, jak stylizacja paznokci u stóp wykonana zwyczajnym lakierem.

Zasadniczo manicure hybrydowy utrzymuje się do 2-3 tygodni, ale pedicure wykonany tą samą metodą – nawet dłużej. Wynika to z tego, że jest bardzo trwały, ale i paznokcie u stóp nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne w takim stopniu, jak paznokcie u rąk. Rosną one również wolniej, dlatego odrost powstały na nich nie jest tak zauważalny po kilku tygodniach, jak na dłoniach.

Wybierając metodę hybrydową dla zabiegu pedicure, zyskujecie piękne, trwale ozdobione paznokcie, które przetrwają na pewno do następnej wizyty w naszym salonie, nawet jeśli miałaby się ona odbyć w odstępie kilku tygodni.