Manicure hybrydowy

Jednym z najbardziej popularnych obecnie rodzajów manicure jest manicure hybrydowy, który prowadzi do uzyskania estetycznej płytki paznokciowej, także przedłużonej, pokrytej trwałą bazą i kolorem. Hybrydy to nic innego jak lakiery, które utwardzane są w lampie. Wykorzystujemy w swojej pracy lampy LED, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia naszych Klientek. Utwardzają one paznokcie hybrydowe szybciej i skuteczniej, dzięki czemu cały zabieg trwa krócej.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia manicure hybrydowy od innych rodzajów manicure, jest to, że po nałożeniu cienkiej warstwy bazy, lakieru i topu, i utwardzeniu każdej z nich w lampie, uzyskujemy paznokcie lśniące bardziej niż w przypadku użycia samego tradycyjnego lakieru. Efekt utrzymuje się zwykle nawet 2-3 tygodnie, a u niektórych Klientek jeszcze dłużej.

Dysponujemy szeroką paletą kolorów, akcesoriów stylizacyjnych oraz dżetów, jakie mogą ozdobić Wasze paznokcie. Tak naprawdę przy stylizowaniu paznokci metodą hybrydową ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Cały czas dbamy o szkolenie naszego personelu, aby odpowiadał na potrzeby i oczekiwania Klientek. Manicure hybrydowy jest dziedziną, która dynamicznie się rozwija. Pojawiają się nowe metody budowania paznokcia przy użyciu bazy, a także jego stylizowania z użyciem pędzelków, stylografów czy gąbeczek i ozdobnych pyłków.