Ultera hi fu

Ulthera hi tu – bezinwazyjny lifting twarzy ,szyki ,dekoltu

Wielu naszych Klientów waha się, czy nie dokonać radykalnego zabiegu, jakim jest lifting chirurgiczny twarzy, szyi i dekoltu, aby odzyskać młodość. Jesteśmy w stanie zaoferować jednak coś zupełnie innego, co nie wymaga podjęcia ryzyka powikłań pooperacyjnych. Nasz salon kosmetyczny ma w ofercie zabieg Ulthera hi tu, czyli innowacyjny, nieinwazyjny lifting twarzy, pozwalający na jej odmłodzenie w spektakularny wprost sposób. W ramach zabiegu dokonujemy modelowania skóry i owalu twarzy przy użyciu specjalistycznego urządzenia z certyfikatem FDA – amerykańskiej agencji Food and Drug Administration.

Podczas zabiegu Ulthera Hi tu wykorzystywana jest energia ultradźwiękowa, która w sposób bezinwazyjny napina skórę w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Skóra natychmiastowo zostaje widocznie uniesiona i staje się lepiej napięta. W ten sposób oferujemy Wam możliwość znacznego spowolnienia, a nawet odwrócenia mijającego czasu, ponieważ Ulthera Hi tu powoduje odmłodzenie skóry.

Atutem Ulthera, czyli urządzenia wykorzystywanego w tym zabiegu, jest to, że ma wbudowany ekran USG, który pozwala zbadać skórę przed zabiegiem. To gwarantuje właściwie, że zabieg będzie w pełni skuteczny, bezpieczny i precyzyjnie nakierowany na newralgiczne obszary twarzy. Ulthera Hi tu pozwoli Wam na poprawę napięcia skóry i owalu twarzy, na uniesienie powiek i lifting skóry tam, gdzie jest on niezbędny.