Ultradźwięki

Dobroczynny wpływ ultradźwięków na ciało człowieka jest znany od wielu lat. W naszym gabinecie kosmetycznym wykorzystujemy zabiegi z użyciem fal mechanicznych podłużnych, czyli ultradźwięków do pielęgnacji twarzy. Atutem takich zabiegów jest to, że są one całkowicie bezbolesne i nie wiążą się po stronie naszych Klientek i Klientów z jakimkolwiek dyskomfortem. Można poczuć się w trakcie ich wykonywania bardzo zrelaksowanym, a przy tym ultradźwięki przynoszą zaskakująco dobre, pożądane efekty.

Ultradźwięki to nic innego jak fale akustyczne, które mają wyższą częstotliwość drgań niż zakres słyszalny przez ludzkie ucho. Przy zabiegach ultradźwiękowych, realizowanych w naszym gabinecie kosmetycznym, dochodzi do mikromasażu wewnętrznych tkanek skóry. W parze z ultradźwiękami idzie powstanie efektu cieplnego, który wywołuje spotęgowaną dyfuzję wewnętrzną komórki oraz w przestrzeniach występujących pomiędzy komórkami. To wszystko nasila procesy utlenienia i poprawia ukrwienie skóry.

Zabiegi ultradźwiękowe mają wielopłaszczyznowe działanie. Polecamy je dla łagodzenia stanów zapalnych skóry, do niwelowania zmarszczek i blizn oraz pobudzenia skóry do regeneracji. Polecamy wybór naszych zabiegów ultradźwiękowych w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowych, przeciw pierwszym oznakom starzenia. Pozwalają one odzyskać dawne napięcie i ujędrnienie skóry, redukując jej zwiotczenie.