Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Jedną z pierwszych, najbardziej zauważalnych i charakterystycznych oznak starzenia się są zmarszczki. Można jednak z nimi z dużą skutecznością walczyć i na dłużej zachować młodzieńczy wygląd dzięki zabiegom kosmetycznym. W naszym salonie kosmetycznym oferujemy szeroki wybór zabiegów przeciwzmarszczkowych, prowadzących do większego ujędrnienia i uelastycznienia skóry twarzy.

Nowoczesne zabiegi przeciwzmarszczkowe są bardzo skuteczne i widocznie pozwolą zatrzymać, a nawet cofnąć czas dla naszej skóry. Wśród nich polecamy między innymi mezoterapię. To zabieg będący alternatywą dla inwazyjnego liftingu chirurgicznego. W wyniku zrealizowanej w naszym gabinecie kosmetycznym mezoterapii stymuluje się skórę do syntezy włókien kolagenowych. Efektem jest poprawa elastyczności skóry, spłycenie zmarszczek, redukcja blizn i efektów fotostarzenia. Skóra odzyskuje jednolity kolor i jest znacznie lepiej nawilżona.

Możemy również zalecić zabieg z użyciem silnie działających preparatów kosmetycznych, które wygładzają zmarszczki mimiczne. Pozwalają na zredukowanie obrzęków i cieni pod oczami. Dzięki nim Twoja skóra będzie wyglądać na młodszą i wypoczętą każdego dnia.

Pożądane efekty odmłodzenia skóry twarzy i szyi można uzyskać przy zabiegach przeciwzmarszczkowych z retinolem, czyli z użyciem witaminy A, która wykazuje działanie liftingujące. Najlepsze rezultaty jesteśmy w stanie uzyskać, jeśli wprowadzimy retinol do głębszych warstw skóry przy użyciu metody ultradźwiękowej. Po zabiegu wykonujemy u naszych Klientek relaksacyjny masaż twarzy.