Zabiegi przeciwtrądzikowe

Trądzik jest najczęściej kojarzony z przypadłością właściwą dla nastolatków, przechodzących burzliwy pod względem gospodarki hormonalnej okres dojrzewania. Tymczasem trądzik jest chorobą, która dotyka nie tylko ludzi bardzo młodych. Może przysporzyć wiele zmartwień także pomiędzy 20. a 35. rokiem życia. Zmiany trądzikowe obejmują na ogół okolice łojotokowe. Trądzik objawia się występowaniem krostek, zaskórników, grudek, z których mogą tworzyć się nacieki zapalne. Jeśli dopuszczamy do wyciskania ropnej wydzieliny, robią się w tym miejscu rany, prowadzące do powstawania blizn. Nieleczony trądzik może być wieloletnią dolegliwością.

W naszym gabinecie kosmetycznym oferujemy Wam wiele metod skutecznego przeciwdziałania zmianom trądzikowym. Zabiegi przeciwtrądzikowe hamują i ograniczają rozwój trądziku.

Oferujemy wśród nich przede wszystkim zabiegi oczyszczania tradycyjnego skóry twarzy, a także biooczyszczania. Dobre efekty w walce o czystą, wolną od zmian trądzikowych cerę uzyskujemy przy zastosowaniu mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego.

Każdorazowo nasze kosmetyczki przeprowadzają analizę skóry twarzy przychodzących do nas Klientów, diagnozują jej stan i dobierają metodę zabiegową w zależności od indywidualnych potrzeb. Najważniejsze jest to, aby skórę trądzikową zachować w czystości i w stanie równowagi. Jeśli problem trądziku jest nasilony, sugerujemy naszym Klientom konsultacje u dermatologa.